Amasya Eşya Depolama

Amasya Eşya Depolama

Kaliteli hizmetleri sayesinde tercih edilen Amasya profesyonel eşya depolama firması sayesinde ev, ofis ve büro eşyalarınızın depolanmasını güvenle gerçekleştirebilmektesiniz. Profesyonel kadrosu ile 7/24 kesintisiz olarak eşya depolama hizmeti sunan Amasya eşya depolama firmasından düşük fiyat tarifesinden eşya depolama hizmeti talep edebilmektesiniz. Amasya profesyonel eşya depolama firmasından ödemenizi ise nakit veya firma sitesinden kredi kartınız ile ek komisyonsuz bir biçimde yapabilmektesiniz.

Eşya Depolama Hizmeti Nedir?

Amasya eşya depolama firması üzerinden ev veya işyeri eşyalarınızın depolanması için firmanız tarafından deneyimli bir ekip üzerinden depolanmak istenen eşyalarınız için ekspertiz raporu hazırlanmaktadır. Ekspertiz görevlisi tarafından, depolanacak eşyaların miktarı, ne kadar süre ile depolanacağı ve firma tarafından sizlere sunulacak hizmetler hakkında detaylı bir biçimde ön bilgiler aktarılmaktadır.

Tarafınızdan onay alındıktan sonrasında depolanması gereken eşyalarınız için sözleşme imzaladıktan sonra depolama işlemi için tarih belirlenmektedir.Belirtilen tarih ile birlikte sözleşme belgesi de tarafınıza sunulduktan sonra eşyalarınız sigortalı olarak depolanmaktadır.

Bu işlemden sonrasında eşyalarınız özel bir poşetleme sistemi üzerinden kapatılarak eşyalarınızın kaç adet olduğu yönünde numaralandırma uygulaması yapılmaktadır. Eşya listesinin bir örneği ise ayrıca tarafınıza sunulmaktadır. Konyeynır uygulaması sayesinde de eşyalarınızın karışması, kaybolması gibi olumsuz durumlar söz konusu olmamaktadır. Amasya eşya depolama ücretleri belirlerken konteynır uygulaması üzerinden hesaplama işlemi gerçekleştirilmektedir.

Amasya Eşya Depolama Nakliye Bedeli 

Amasya eşya depolama hizmetinde nakliye bedeli ise toplamda 2 türlü gerçekleştirilmektedir. Bunlardan birincisi, eşyalarınızın depolama sistemi üzerinden teslim alındığında belirlenen nakliye bedeli, ikincisi ise teslim alınan eşyalarınızın nakliye bedeli belirlenerek kullanılması gereken malzemelerin cinsi ve miktarı baz alınarak nakliye bedeli belirlenmektedir. Bu durumu ise Amasya eşya depolama ekspertiz personeli tarafından net bir biçimde belirlendikten sonra sözleşme belgesine ilave edilmektedir.İkincisi ise, depodan ev adresinize teslim edilecek eşyaların nakliye hizmetidir. Fakat, bu işlemin bedeli teslim almaya oranla daha düşük olabilmektedir. Sebebi ise, paketlenme malzemeleri söz konusu olmamasıdır. Beklentilerinize hitap eden Amasya eşya depolama firması ile iletişime geçmek için firma kurumsal web sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir.

hbseko Hizmetlerimiz
hbseko

Hemen Ara